031-45837805 :تلفن تماس شرکت
خدمات پس از فروش

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

هدف ما قبل از گارانتی محصولات ارائه سریع ترین و کامل ترین خدمات ، پس از اولین تماس مشتری ، چه در محل مشتریان و چه در کارگاه ساخت و تولید نوین صنعت. ارائه بالابرهای سیار و ثابت با کیفیت قابل قبول و بکاربردن مواد اولیه و قطعات با کیفیت مطابق با استاندارد iso9001.2015  میباشد.

یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش کمترین خدمتی است که شرکت نوین صنعت اصفهان می تواند در برابر اعتماد و حسن انتخاب شما مشتریان گرامی در برابر تعهدات خود نسبت به کیفیت طراحی ،ساخت و تولید کلیه محصولات این شرکت در برابر شما مشتریان داشته باشند

هدف ما: هدفی است فراتر از یکسال گارانتی  و 10 سال خدمات پس از فروش.امید است کلیه محصولات با میانگین حداقل 3 سال بطور مستمر بدون ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش با بالاترین ضریب امنیتی و کیفیتی به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی نماییم.

مشتریان گرامی:

کلیه قطعات (الکتریکی ، هیدرولیکی،مکانیکی) از صفر تا صد تحت پوشش یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت نوین صنعت اصفهان می باشد . ما خود را ملزم به طراحی ، ساخت و تولید دستگاهی با کیفیت ، مطابق با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از قطعات با کیفیت می نمائیم تا بیشترین راندمان کاری با کمترین اصطهلاک و هزینه های تعمیر و نگهداری را برای شما به ارمغان بیاوریم.

درصورت بروز هرگونه مشکل و یا ارائه دستورالعمل های کارکرد دستگاه با شماره تلفن پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 


۰۳۱۴۵۸۳۹۰۱۵ | ۰۳۱-۴۵۸۳۷۸۰۵