031-45837805 :تلفن تماس شرکت
درباره ما

 

شرکت نوین صنعت اصفهان با عنایت خداوند متعال توانسته است با بیش از یک دهه فعالیت،حرکتی رو به جلو در تولید انواع بالابرهای آکاردئونی در متراژ و اندازه های مختلف داشته باشد.بالابرهای که در دنیا جز ایمن ترین و پر کاربرد ترین نوع بالابرها به حساب می آیند.

شرکت نوین صنعت اصفهان با استفاده از کادر مجرب، کارآزموده و متخصص و تیم تحقیق و پژوهش جهت شناسایی نقاط ضعف و قدرت کلیه محصولات و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در عرصه ساخت و تولید بالابرهای صنعتی سیار و رعایت الزامات اساسی تعریف شده در صنعت بالابرسازی ، سعی درخودکفائی و تولید انواع بالابرهای آکاردئونی سیار و خودکششی،بوم لیفت ها،بالابرهای تلسکوپی ، همسطح کننده و ... بسته به نیاز شما صنعتگران ، هموطنان و همنوعان گرامی ، جزاهداف و پیمان های اصلی خود قرار داده است.

تمامی بالابرهای شرکت نوین صنعت اصفهان،باپوشش رنگ الکترواستاتیک و پین های آلیاژی سخت کاری شده به همراه بوشن های ضد سایش برای تضمین دوام دستگاه درآب و هوای شرجی و شرایط سخت کاری طراحی و تولید شده اند.

از جمله کاربردهای بالابرهای سیارخدمات رسانی در فرودگاهها، متروها،فروشگاه ها ، کارخانجات،انبارها ، ورزشگاهها،اماکن مذهبی و .... میباشد.

یکسال گارانتی ، 10 سال خدمات پس از فروش و تلاش بی وقفه استادکاران شرکت نوین صنعت اصفهان در جهت خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی،سرانجام ما را مفتخر به اخذ گواهینامه 10004:2012iso  (گواهینامه رضایتمندی مشتری) گردانید.

شرکت نوین صنعت اصفهان ضمن رعایت الزامات اساسی تعریف شده در زمینه ی تولید بالابرهای سیاروثابت،جهت حفاطت از سلامتی و ایمنی مصرف کنندگان پس از اخذ گواهی نامه 9001:2015iso (گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت) با افتخار موفق به اخذ گواهینامه CE  اروپا برای صادرات به کشورهای خاورمیانه گردید.

همچنان نیازمند موهبت های پروردگار متعال و یاری شما عزیزان هستیم.

نوین صنعت اصفهان